• PURON PR10
  • PURON PR10
  • PURON PR10 čistíci systémy
  • PURON PR10

Robotický vysavač PURON PR10 s laserem, UV lampou, mopem a aplikací

14 158,80 Kč
S DPH
- 360° přesná, laserová navigace
- UV lampa - spolehlivě ničí mikroorganismy
- veliký sací výkon 2500 Pa
- moderní mobilní aplikace
- objem nádrže na mokro 360 ml
- velmi velká nádoba na nečistoty - 600 ml
- velmi tichý provoz - pod 50 dB
- dokonale se dostane i do těch méně dostupných míst
- moderní senzory - robot se vyhýbá překážkám, nepadá ze schodů, netahá kabely, neustále skenuje okoli a účinně se vyhýbá předmětům na cestě
- terénní kola - překonává překážky do 2 cm
- velmi objemná baterie - vysává plochu o velikosti cca 200 m²
- velmi nízký- vjede se pod nábytek a spolehlivě najde cestu zpět
- automatický návrat do nabíjecí stanice - robot si dokonale pamatuje polohu stanice
Počet

PURON PR10 Technologicky vyspělý robot 3v1 - vysavač, mop a bojovník s mikroorganismy v jednom
Vytvořte si mapu místnosti za 4 vteřiny, díky přesnému laseru

01-Laser-i-mapa-03.jpg

Laserová navigace je technologicky nejvyspělejším typem mapování místností. Výhodou oproti skenování kamerou je to, že mapa místnosti v aplikaci je vytvořena za 3–4 vteřiny a to ještě před tím, než zařízení začne fungovat! Vyčnívající část s laserem se otáčí o 360 ° a skenuje okolí až do 8 metrů od robota. Toto navigační řešení funguje skvěle v domech s několika místnostmi, vybavenými nábytkem, protože robot, který cestuje po místnosti, neustále skenuje a aktualizuje mapu bytu.

Díky zobrazení mapy můžete před začátkem práce určit oblast pro čištění nebo můžete vybrat oblast, kterou by robot neměl vyčistit, zde může postavit virtuální zeď atd. Vše lze nastavit v aplikaci. Další informace naleznete v sekci o funkčnosti aplikace.
 

S pomocí laseru vytvoří robot přesnou mapu a dokáže velmi přesně naplánovat svou práci. PURON PR10 si pamatuje až 3 mapy, takže se může pohybovat mezi určitými místnostmi a dokonce i byty. Mapy, a na ní umístěné virtuální stěny budou v aplikaci zapamatovány, a to i při přesunu robota na jiná patra. Robot se průběžně dostane i na ta místa, kde je prach.


Pokud vaše podlahy mají více než 200 m², odjede PURON PR10 během práce do nabíjecí stanice, kde doplní energii. Poté se vrátí k vysávání na místo, kde skončil. Nemusíte mít tedy strach, že by větší byt nezvládl, protože v každém případě svou práci spolehlivě dokončí.

Vyčnívající laser se mírně ohýbá, nemusíte se ale obávat, že by se robot zasekl a zůstal pod nábytkem, PURON i v tuto chvíli najde cestu ven.
Inteligentní robot PR10 spolehlivě vysává prostor pod závěsy - laser je rozhodně nepovažuje za překážky.

UV lampa - světelná frekvence, která ničí bakterie

2-Likwidacja-drobnoustroi-04.jpg

Během vysávání robot vysává viditelné znečištění i neviditelné mikroby, které se neustále schovávají v kobercích a zákoutích vašich místností.

Abychom se ujistili, že robot PURON PR 10 vyčistí vaši podlahu opravdu dobře, vybavili jsme ji UV lampou, která emituje UV-C světlo, tj. takovou, která bojuje s roztoči a dalšími patogeny. Dále zabraňuje množení mikrobů, protože její světlo mění DNA vajíček od roztočů.

Lampa je umístěna před turbokartáčem. Jeho světlo bojuje s mikroorganismy, které turbokartáč okamžitě přenáší na vstup, a odtud je silná sací síla vtáhne do nádrže.

V nádrži jsou dva filtry, které zachycují zbytkové částice a mikroorganismy.

Co je velmi důležité, je to, že světlo během operace robota je pro lidské oko zcela neviditelné. Když zařízení zvednete, i v případě, že robot stále pracuje, lampa zhasne.


PURON PR10 vysoce ocení mimo jiné alergici a rodiče malých dětí.

Výkonný sací výkon - dvakrát vyšší než u konkurenčních robotů

19-Duża-siłą-ssąca_bez_tekstu (1).jp

Robot PURON PR10 je charakterizován opravdu velikou sací silou, která zvládne jakoukoli nečistotu. V aplikaci můžete nastavit sací výkon - v režimu turbo je to 2500 Pa. Síla většiny robotů není ani poloviční.

Turbokartáč je přizpůsobený pro jakýkoliv typ znečištění a zároveň pracuje s velmi výkonným motorem. Kartáč je vyroben ze střídavých štětin a silikonových proužků, díky nimž dokonale odstraňuje nečistoty z koberců a tvrdých podlah.

Rám zakrývající turbokartáč snižuje množství navíjení vlasů.

Nastavte si virtuální zeď nebo prostor, který potřebujete uklidit v aplikaci

11-Aplikacja+bez-tekstu (1).jpg

Robot PURON PR10 je vybaven modulem Wi-Fi, takže jej můžete ovládat pomocí aplikace na vašem smartphonu nebo tabletu.

V aplikaci WeBack můžete práci robota přizpůsobit vašim potřebám. Naskenováním místnosti odešle PR10 signál do aplikace a vytvoří v ní mapu v reálném čase. Díky tomu můžete před zahájením čištění zapnout několik užitečných možností:

Umístěte virtuální stěnu, skrz kterou robot během práce neprojde - takto oddělíte například misky, boty nebo celou místnost, kterou nechcete čistit.


Označte místnost nebo prostor, do kterého robot během čištění nevstoupí.
Pokud chcete koberec či místnost, ve které vaše dítě spí nebo misky zvířete oddělit, stačí označit prostor prstem v aplikaci.

Označte místnost nebo prostor,
kterou má robot vyčistit. Díky této funkci bude robot čistit pouze označené místo, např. konkrétní místnost, koberec, prostor, kde se často vyskytuje vaše zvíře atd.
Regulujte sací výkon (SILENT-STANDARD-TURBO). Robot automaticky začne vysávat se standardním sacím výkonem. Pokud je nečistota intenzivnější, můžete použít maximální sílu - 2500 Pa.

- Regulovat stupeň namáčení látky;
- Ovládání robota (podobné dálkovému ovládání);
- Uveďte místo, kam má robot jít;
- Změňte jazyk a vypněte/vypněte hlasové výzvy;
- Aktualizace softwaru;
- Zkontrolujte historii čištění;
- Nasměrujte robota k nabíjecí stanici.

Mapy, které robot vytvoří, si aplikace sama zapamatuje (max. tři), samozřejmě je můžete kdykoliv vyresetovat.

Velká čisticí nádrž - poslouží k úklidu bytu o velikosti až 200 m² 

02-Mopowanie-01_bez-tekstu (1).jpg

Čisticí robot PURON PR je velmi účinný jak při vysávání a ničení mikroorganismů, tak při čištění všech koutů každého domova - vaše podlahy budou zářit a to zcela bez námahy. Tento dokonalý efekt získáte s pomocí krásně vonící kapaliny Blue Star, kterou dodáváme s robotem.

Robot je vybaven velmi velkou vodní nádrží, která pojme 360 ​​ml kapaliny. Stačí vyčistit plochu cca 200 m²  (cca 80-120 minut práce).zasobnik na vodu.jpg

Důležité - nádrž je rozdělena na dvě části - vodu a suché znečištění. Během mopování robot shromažďuje nejvíce nečistot, právě i proto si můžete být jisti, že čištění bude komplexní. Nezapomeňte však, že nejlepšího účinku dosáhnete nejprve vysáváním (pomocí 600 ml suché nádoby na nečistoty) a poté mopováním podlahy.

Robot nepoužívá odsávání při mopování, proto doporučujeme nejdříve vysát podlahu.

Mop v robotu PURON PR10 nezanechává čmouhy, čistí rovnoměrně. Má elektrický ventilový systém, díky kterému neprotéká voda z nádrže, když vysavač stojí. Vaše panely budou v bezpečí.

V aplikaci můžete nastavit stupeň navlhčení látky (MIN-STANDARD-MAX). Pokud jsou nečistoty intenzivní, zvolte maximální stupeň navlhčení látky ať dosáhnete perfektně čisté podlahy.

Sada obsahuje dvě látky z mikrovlákna. V případě, že jednu nebudete moci použít, máte vždy ještě jednu v záloze.


Extra velká nádoba na nečistoty

03-Duży-zbiornik-na-zanieczyszczenia-01

Velmi velká nádoba na nečistoty s kapacitou 600 ml je zárukou vysávání až 200 m²  bez nutnosti vyprázdnění.

Většina robotů na trhu je vybavena nádrží s kapacitou 300 - 400 ml.

Tichý robot - neruší ani spící děti

10-Ciche-sprzątanie-01_bez_tekstu (1).j

Čisticí robot PURON PR10 pracuje opravdu tiše. Hluk, který vytváří, je menší než většina robotů. To je přesně to, co WHO (Světová zdravotnická organizace) doporučuje v prostředí během dne. Proto se s ním nemůžete odvrátit od svých každodenních povinností - a dokonce můžete v klidu spát.

Dokonale čisté rohy

14-Sprzatanie-katow-01_bez_tekstu.jpg

Každý ví, že nejvíce nečistot a prachu se shromažďuje v rozích a na soklových deskách. Proto robot PURON PR10 začíná čistit na těchto místech. Místnost uklidí podél stěn i lišt a poté pokračuje v čištění uvnitř místnosti. Oba boční kartáče dokonale zametají prach a silné sání jej rychle přenese do nádrže.

Pokročilé senzory - vyhýbají se překážkám, nenaráží do nábytku, nespadají ze schodů, nemotají kabely

15-Czujniki-antykolizyjne-01_bez_tekstu.
PURON PR10 je vybaven mnoha senzory, díky nimž se robot dokonale vyhýbá nábytku a předmětům v cestě. Samozřejmě je také zde užitečný laser, který prohledává místnost při práci a detekuje objekty, kterým by se neměl vyhýbat.

Robot reaguje na náhle se objevující objekty a vyhýbá se jim bez kolizí!

Rozhodně neexistuje žádný strach z toho, že by spadl ze schodů.

Díky speciálním senzorům se při střetnutí s kabely není čeho obávat-nevtáhne je. Přesto se ujistěte, že je před čištěním uklidíte, aby se jeho práce trochu usnadnila.

Vysokokapacitní baterie - dlouhá práce

18-Pojemna-bateria-01_bez_tekstu.jpg
Robot PURON PR10 je vybaven výkonnou lithium-iontovou baterií s kapacitou 3200 mAh, díky níž může na jedno nabití vysát byt o velikosti až 200 m² .
 Chcete, aby uklidil větší plochu? Nic není nemožné! Pokud se robot vybije, vrátí se na stanici, aby dobil baterii a poté pokračuje tam, kde před vybitím skončil.

Velká terénní kola, která překonají překážky až cca o velikosti 2 cm

ruzny druh podlahy.jpg

Masivní, velká terénní kola, která se snadno pohybují na kobercích - bez obav i na těch vyšších. Robot překonává prahy až do výšky 2 cm.

Kromě toho jsou kola i turbokartáč přizpůsobeny jakémukoliv typ povrchu. Turbokartáč se skládá ze střídavých štětin a silikonových proužků. Robot dokonale vysaje panely, dlaždice i koberce.

Nízký robot - vejde se všude a nezůstává pod nábytkem

16-Zabezpieczenie-przed-zaklinowaniem-01
Výška robota je 7,6 cm + 2 cm od výšky samotného laseru. PURON PR10 jezdí volně pod nábytek. Navíc je laser mírně ohnutý, díky čemuž se snadno uvolní, když se zasekne.

Robotický vysavač snadno vysává prostor pod závěsy a nepovažuje je za překážku.

Automatický návrat do nabíjecí stanice - robot si přesně pamatuje svou polohu od stanice
navrat do dokovaci stanice.jpg

PR10
45 ks
2028-11-20

Parametry

Funkce mopování
ANO
Napájení [V]
14,8 v
Akustický tlak[dB]
50 dB
Velikost [mm]
330 x 330 x 95
Ovladač s Programováním Hodin Prace
programování hodin práce v aplikaci - každý den zvlášť
Váhá spolu s balením
6,5 kg
Druh baterie / objem
lithium-iontová baterie
Čás práce
~5-6 hodin
Objem zasobniku na prach
600 ml
Objem zasobniku na vodu
360 na vodu a 300ml na prach
Váhá netto
2,8 kg
Maximální sací síla
tichý režim 1800 Pa, standardní režim 2150 Pa, režim TURBO 2500 Pa
Regulace sací síly
ANO
Dálkové ovládání
ANO
Boční kartáčky
ANO
Modul Wi-Fi - ovládání pomocí aplikace
ANO, Moderní a multifunkční aplikace
Druh navigace
Laserová navigace
Nový produkt
Navazující produkty

(Jsou 4 další produkty v této kategorii)