Robotický vysavač Dibea D960 + peroucí vysavač GVE370 Numatic
 • Robotický vysavač Dibea D960 + peroucí vysavač GVE370 Numatic
 • funkce vytírání - mop Robotický vysavač Dibea D960
 • funkce vytírání Robotický vysavač Dibea D960
 • Robotický vysavač Dibea D960
 • příslušenství
 • Filtr HEPA Robotický vysavač Dibea D960
 • Robotický vysavač Dibea D960 je pouze 4,5 cm vysoký
 • Robotický vysavač Dibea D960 s funkci mopování
 • funcke vysávání Robotický vysavač Dibea D960
 • praní auto čalounění peroucím vysavačem George GVE370
 • Extrakční úklid vysavačem George GVE370 Numatic
 • Peroucí vysavač Gerorge 370 GVE
 • turbokartáč Peroucí vysavač Gerorge 370 GVE
 • Peroucí vysavač Gerorge 370 GVE
 • příslušenství Peroucí vysavač Gerorge 370 GVE
 • Peroucí vysavač Gerorge 370 GVE
 • systém úklidu Robotický vysavač Dibea D960
 • nádrže k práci na sucho a na mokro Robotický vysavač Dibea D960
 • režim práce Robotický vysavač Dibea D960
 • režim práce Robotický vysavač Dibea D960
 • režim úklidu Robotický vysavač Dibea D960
 • nejlepší kolečka Robotický vysavač Dibea D960

Robot Dibea D960 - automatický a čistící vysavač + peroucí vysavač George 370 GVE

12 939,00 Kč
S DPH

V balení najdete:

- peroucí vysavač Numatic George GVE370

- uklízecí robot s funkcí mopu Dibea D960

+ ZDARMA - čistící prostředek určený pro uklízecí roboty a všeobecné použití v domácnosti

Moderní robot Dibea D960 samostatně pečuje o Vaši domácnost – a to i během Vaší nepřítomnosti. Velmi trvalý a účinný peroucí vysavač George Numatic bude spolehlivým pomocníkem pro povrchový úklid, který děláme jednou za čas. 

Zakoupením celé sady ušetříte 1199 Kč!  ""/  

Počet

Robotický vysavač Dibea D960 vyluxuje dům jedna báseň. Umí nejen vysávat, ale také vytírat podlahy.

Robot Dibea D960 odkurza i mopuje
Robotický vysavač Dibea D960 - funkce uklízení na sucho

Filtr HEPA robot Dibea D960
Robotický vysavač Dibea D960 je bezsáčkový. Do funkce vysávání na sucho náleží použít speciální kontejner na nečistoty o objemu 350 ml s filtrem HEPA. Efektivní vysávání suchých nečistot se provádí  sací sílou 1200 pa a vysunutými postranními bočními kartáči společně s  centrálním válcem. Čistící kartáč má výměnné štětinky a silikonové lišty. Díky této konstrukci robot Dibea D960 skutečně vysává nejen prach, ale také zvířecí srst.Robotický vysavač Dibea D960 - funkce vytírání s počátečním vysáváním


Robot Dibea D960 funkcja mopowaniaRobotický vysavač Dibea D960 se liší od konkurence právě funkcí vytírání s počátečním vysáváním. Pro aktivování této funkce je potřeba použít  zásobník, který je rozdělený na kontejner pro mokré čištění s 350 ml a kontejner pro suché nečistoty o objemu 150 ml.

Suché nečistoty jsou sbírané pomocí dvou centrálních bočních kartáčů a vysoké sací síle. Speciální čistící mop, navlhčený čistícím roztokem k určitému kontejneru, umístěného hned vedle centrálního čistícího válečku, vytírá podlahu a důkladně odstraňuje drobný prach.

Díky výjimečné funkci vytírání robot Dibea D960 ponechává podlahu perfektně čistou a přátelskou, nejen pro alergiky, malé děti, ale zkrátka všechny, kteří dokáži ocenit pořádek.

Funkci vytírání doporučujeme k tvrdým podlahám s mírným nebo malým stupněm zašpinění. V případě silného znečištění doporučujeme začít čištěním na sucho.


Uklízecí robot Dibea D960 důkladně vyčistí všechny kouty

Uklízecí robot Dibea D960 důkladně vyčistí všechny kouty.

Výjimečný tvar uklízecího robota Dibea D960, připomínající písmeno „D" spolu se dvěma bočními kartáči zajišťuje důkladné čistění každého koutu v místnosti. Při našem testování robot v koutech vysál o 30 % více nečistot než roboti kulatého tvaru nejznámějších značek na trhu.


Velká sací síla 1,2 KPa robota Dibea D960Díky výjimečné velké sací síle 1,2 KPa uklízecí robot Dibea D960 důkladně vysává a ponechává perfektně čisté podlahy a koberce, bez vlasů či chlupů zvířat.


Automatický vysavač Dibea D960 se vejde téměř pod veškerý nábytek

Automatický vysavač Dibea D960 se vejde pod většinu nábytku

Výška uklízecího robotu Dibea D960 je pouhých 7,5 cm. 
Pro srovnání uvedeme tři nejoblíbenější modely na trhu, které dosahují této velikosti: 9,6 cm; 9,1 cm; 9,2 cm.

Robotický vysavač Dibea D960 je vybaven filtry HEPA

Robot Dibea D960 je vybaven filtry HEPA
Samojízdný robotický vysavač Dibea D960
je vybavený filtrem HEPA, který zadržuje drobné částice nečistot. Díky tomu je vzduch volný od bakterií a roztočů, tudíž vhodný i pro alergiky. V balení se nacházejí i dva filtry.


Robot Dibea D960 je velmi tichý

cichy odkurzacz automatyczny Dibea D960

Úroveň hlasitosti uklízecího robota Dibea D960 je pouze 55 dB. Své činnosti, tak můžete nadále vykonávat bez toho, aniž by vás rušil hlasitý zvuk vysavače. Tento pomocník je natolik tichý, že nestresuje ani samotná zvířata. Od teď už žádný nepříjemný zvuk vysavače.Kola navržená pro překonávání překážek

Automatický vysavač Dibea D960 je vybavený „terénními“ koly o velkém průměru a amortizaci, která zvedá robota v případě, že narazí na překážku. Tento systém umožňuje překonávat 1,5 cm tlusté hrany. Při našem testování lehkosti neměl vysavač problém zajet i na 2 cm koberce, které ponechával jak čisté, tak kvalitně vysáté. Tento inteligentní samojízdný robot je vybaven čidly, které ho chrání před pádem ze schodu i jiných hran.


Čas práce uklízecího robota Dibea D960

Čás práce uklízecího robota Dibea D960

Vysoce výdejní baterie poskytuje 120–150 minut práce robota Dibea D960. Je důležité zdůraznit, že vysavač po 150 minutách práce navíc disponuje rezervou ve výší 20% objemu baterky. Právě tato rezerva mu zajišťuje bezpečný návrat k dobíjecí stanici a chrání ho před úplným vybitím baterie.
Robot DibeaD960 posiada kilka trybów pracy

Robot Dibea D960 si hravě poradí s kabely.

Uklízecí robot Dibea D960 díky unikátní konstrukci je přizpůsobený ke vtahování a namotávání kabelu.

Robot Dibea D960 si poradí s kabely

Automatický robotický vysavač Dibea D960 je vybaven senzorem pohybu

Senzory zabudované v samojízdném robotickém vysavači Dibea D960 v průběhu vysávání zabezpečují přístroj před pádem ze schodu a nábytek chrání před poškrábáním.

Automatický vysavač Dibea D960 je vybaven v senzor pohybuzestaw robot Dibea D960

- uklízecí robot Dibea D960

- dobíjecí stanice

- adaptér

- 4x boční kartáč

- 2x mop

- kontejner na suché nečistoty

- kontejner na mokré nečistoty

- ovladač

- kartáček na čištění robota

- návod k použití v češtině
Peroucí vysavač Numatic GVE370 George

Všestranný extrakční vysavač George GVE370 5-ti funkční pro ty nejvíce náročné uživatele

S potěšením prezentujeme speciální peroucí vysavač Numatic Brand George, navržený tak, aby splňoval pět profesionálních funkcí:

odkurzanie na sucho George GVE 3701. sáčkové sbírání suchých znečištění 


zbieranie wody odkurzaczem George GVE 370 Numatic


2. sbírání vody a mokrých znečištění 
3. drhnutí tvrdých ploch na mokropranie wykładzin i dywanów pranie tapicerek odkurzacz piorący George GVE 370


4. čištění lina a koberců
5. praní/čalounění  
Extrakční vysavač George GVE370 je špičkovým modelem výrobce Numatic - čisticího zařízení. Před zahájením výroby se designéři rozhodli, že by měl vyhovovat všem možným očekáváním uživatelů, kteří chtějí mít multifunkční vysavač. V důsledku toho, byl stvořen nejlepší domácí přítel, o jakém se Vám mohlo jen zdát. Vaše domácnost, bez ohledu na druhu plochy (obývací pokoj, kuchyň, koupelna, automobil) bude doslova zářit a cítit čistotou.


Extrakční vysavač Numatic George GVE 370 je britský profesionál s nejvyšší kvalifikací, který udrží pořádek za jakýchkoliv podmínek. Jeho multifunkčnost ocení všichni. Tento přístroj je vhodný nejen pro koberce a lina, ale také pro podlahy z desek, panelů a dlaždic, stejně jako pro nábytek v domácnosti. Pomůže také zajistit pořádek jak pro koberečky, tak i sedačky uvnitř vozu. Budete-li mít tento profesionální vysavač, sami budete schopni provést důkladné čištění, aniž byste museli do úklidu zapojit uklízecí společnost. Ruční způsob čištění-čalounění se stane již pouhou historií.


Georgova nadprůměrná kapacita – až 15 l suchá a 9 l mokrá – umožňuje rychlé a pohodlné čištění. V mycí funkci jsou velmi užitečné dvě samostatné nádrže na čistou a znečištěnou vodu (každá s kapacitou 6 l), jejichž použití umožňuje účinně čistit prané materiály pouze čistou vodou nebo mycím roztokem.

Kapacita prezentovaného vysavače je působivá a zahrnuje až 15 l uklízení na sucho a až 9 l na mokro, což umožňuje okamžité a pohodlné čištění. Je vhodné věnovat pozornost promývací funkci, pro kterou byly použity dvě samostatné nádrže - pro čistou a znečištěnou vodu (každá s kapacitou 6 l). Díky nim se omyté materiály účinně čistí pouze čistou vodou nebo pěnícím roztokem.

Při konstrukci vysavače od linie George se návrháři spoléhali na modulární systém, který umožňuje optimální poměr mezi jeho pracovní kapacitou a vnějšími rozměry. Rovněž za zmínku stojí prvky tvořící "vakuové čisticí prostředky", které byly postaveny z odolných materiálů, jako jsou nerezová ocel, hliník a speciální materiál STRUCTOFOAM®. Prostředky byly tvarovány do extrémně trvanlivého tvaru, odolného vůči mechanickému poškození.

Vysavače Numatic George jsou vybaveny sací turbínou HEM®, která je jedinečná svým zvětšeným výkonem 1060 W, který umožňuje nepřetržitý provoz bez ohledu na prováděnou funkci. Všestranný provoz zařízení je dále efektivně podpořen účinným systémem chlazení, který nejenže udržuje konstantní sací sílu, ale také izoluje motor od vysávané vody.

Výše zmíněná turbína je dokonale spárována s filtrem TRITEX® s rozlehlou plochou a třívrstvým  sáčkem  HEPA-FLO®. Tyto tři vysoce profesionální prvky zajistí převážnou většinu kontaminantů a pylu. Filtrační systém vysavače je specifický svou odolností proti průmyslovému ucpání. Této účinnosti se dosáhlo bezprecedentním rozsáhlým celkovým prostorem všech komponentů.

Široký úsměv je příjemným doplňkem k mnoha výhodám, které nabízí čistící vysavač George GVE 370 Numatic:przemysłowa turbina HEM odkurzacz piorący GVE 370 Numatic


průmyslová turbína pro nepřetržitý provoz TwinFlo® HEM®
-> Záruka životnosti, spolehlivost = záruka na 2 roky**


duży worek 15l odkurzacz piorący George GVE 370 Numatic


ekonomický sáček 15 l 
-> rychlá aplikace nastříkaného roztoku pod úhlem a tlakem, pro usnadnění při odstraňování nečistot

wielostopniowy system filtracji odkurzacz piorący George GVE 370 Numaticvícestupňový filtrační systém TRITEX® a HEPA-FLO® –  nadprůměrná filtrační plocha
-> účinně zastavuje i nejmenší pyl
duża siła ssania odkurzacz piorący GVE 470 Numatic

podtlak (sací síla): 2400 mm H2O = 23 536 Pa
-> zbavuje povrch od nečistot a roztočů


długi kabel 10 m odkurzacz piorący GVE 370 Numatic
napájecí kabel o délce 10 m
-> vysávání bez přepínání mezi zásuvkami 

duże skrętne koła odkurzacz piorący GVE 370 George Numatic

velká a otáčivá kola s nízkým odporem prostředí
-> pohodlné manévrování pohybu 
energeticky úsporná konstrukce, optimalizované turbínové čepele
-> nízká spotřeba elektrické energie při maximálním sacím výkonu

průmyslová konstrukce
-> stabilní sací síla bez ohledu na náplň vaku

mnoho elementů standardní výbavy – níže uvedený seznam
-> připravenost k práci, snadné dosažení nejnedostupnější nečistoty

materiály nejvyšší kvality
-> Nerezová ocel, speciální a plastová  STRUCTOFOAM®
-> Multigenerační životnost – 3 roky záruky jako standart ***


*Výsledky průzkumu spotřebitelů v UK 2013 r.


**2 roky při standardním používání
Záruka na 2 roky platí pouze pro domácí využití, vysavač zakoupený s účtenkou nebo fakturou bez daňového ID, standardní záruka k profesionálnímu využití je 1 rok.
Technické údaje

Síla motoru: 1060 W
Nabíjení: 230 V
Podtlak (sací síla): 2400 mm H2O = 23 536 Pa
Objem na sucho: 15 l
Objem na morko: 9 l
Objem během praní: 6+6 l
Délka kabelu: 10 m
Váha: 8,8 kg
Míry: 335 mm x 335 mm x 510 mm


Vysavač 5v1 

- vysávání na sucho
- sbíraní vody
- mytí tvrdých podlah
- praní/čalounění 
- čištění linolea a koberců 


Standardní vybavení – spis příslušenství A26A o průměru 32 mm

-sací hadice 2 m (suchá) (čl. č. 601010)
-sací hadice 3 m (extrakce) (článek 601299)
-tryskový komplet (čl. č. 601968)
-nástavec na sucho 300 mm (čl. 902070)
-redukce (čl. č. 601141)
-sání s drážkou (čl. 601142)
-nástavec se štětinkami, kulatý 65 mm (čl. 601144)
-nástavec 150 mm (čl. 601145)
-kartáč na nástavec 150 mm (čl. 601146)
-nástavec pro čištění čalounění (čl. č. 601225)
-trojúhelníkový nástavec pro čištění zátěžových koberců (čl. 601126)
-nástavec na sběr vody se štětinkami 300 mm(čl. 601827)
-ohnutá trubice, nerezová ocel (extrakce) (čl. 601009)
-přímé potrubí 50 cm, nerezová ocel (extrakce) (čl. č. 601006 + 601008)

US-NU-825734:D960:K-121793/2
6 ks
Navazující produkty

(Jsou 4 další produkty v této kategorii)