Sada koncovek s hadicí k vysavačům Numatic pro čištění velkých zvířat

4 649,00 Kč
S DPH
Unikátní sada pro udržení čistoty velkých zvířat složená ze tří koncovek/kartáčů/shrabováků přizpůsobených do různých velikostí štětinek, natočených do hadice o délce 5 m pro spojení s vysavačem.
Počet

Unikátní sada k údržbě čistoty velkých zvířat, navržená se zaměřením na koně. Speciální kartáče a způsob propojení s vysavači Numatic byly testované na čistokrevných hřebcích z britských stájí.

Numatic International čerpající ze zkušenosti anglických chovatelů doporučuje:
-> Praktickou hadici 5 m dlouhou, která umožňuje vyčesávání kartáčem a bezpečnou vzdálenost vysavače od zvířete. Výsledkem je čisté a klidné zvíře, k tomu zároveň ušetřený čas pečovatele.
-> Tři odlišné koncovky přizpůsobující se každému druhu srsti.

Element nabízené sady je kompatibilní s každým vysavačem Numatic. Připojují se pomocí šroubovaného závitu. Zabezpečuje to celou sadu před otevřením - dokonce i během práce s neklidným zvířetem. 

Sadu nabízíme také v kompletu "ČISTÝ KŮŇ" s kompaktním vysavačem Henrym. 
Výhodou sady spojené s vysavačem je okamžité skladování vlasů, srsti a nečistot v objemné nádrži vysavače. Pečovatel šetří čas, nejen na samotném kartáčování, ale i místě působení (uklízení místa). Vysavač (ne vy, jako u běžného česání) vysává pyl a zanechává vzduch volný od prachů a roztočů.

Naše vysavače si oblíbili nejen lidé, ale také zvířata, protože jsou velmi tiché a praktické.
Numatic
US-NU-607308
3 ks
Navazující produkty

(Jsou 4 další produkty v této kategorii)