Proč je PURON PR10 bezkonkurenční na trhu robotických vysavaču?

Posted By: Wdomu24 In: Články On: komentář: 0 Hit: 245

S potěšením oznamujeme, že 24doma.czl prezentuje zcela nový, revoluční robotický vysavač - PURON PR10! Navíc je to naše výrobní zařízení. Jak jsme jej vytvořili a jak se odlišuje od konkurence? Zveme vás k přečtení článku!

Naše dobrodružství v úklidovém průmyslu jsme zahájili před 25 lety, nejprve jsme vstoupili do profesionálního sektoru a získali jsme mnoho zkušeností v této oblasti, a o 17 let později jsme se pokusili podpořit domácnosti pomocí robotických a tradičních vysavačů. Byli jsme a stále jsme jediným dovozcem a servisním střediskem značek ILIFE, ZACO, Dibea a Numatic v Česku. Díky velmi důkladné znalosti silných a slabých stránek robotických vysavačů, které dovážíme, při práci s nimi na místě a naslouchání vašim otázkám na infolince jsme se rozhodli vyrobit vlastního robota, který by vyřešil mnoho stávajících problémů a využil rozvinuté a osvědčené funkce svých předchůdců. Tento robot je PR10, první zástupce naší nově založené vlastní značky PURON! Pojďme se podívat na jeho nejdůležitější funkce.

PURON PR10 - lampa UV

LAMPA UV

Především je PURON PR10 jediným robotickým vysavačem na českém trhu, který má dezinfekční UV lampu. Robot současně vysává a zabíjí mikroorganismy (včetně roztočů) žijící na podlaze vyzařováním UV-C světla. Lampa jim také brání v další reprodukci, protože mění DNA vajec roztočů. Nejnovější výzkum provedený Mikrobiologickým ústavem Akademie věd v Guangdongu potvrzuje jeho účinnost - účinnost usmrcování stafylokokových bakterií je v průměru 79,04%, zatímco E. coli je 84,14%. Nebojte se však možné škodlivosti, světlo je pro člověka neviditelné a když je robot zvednut, lampa zhasne. V kombinaci s dvoustupňovou filtrací (předfiltr a HEPA) odpadního vzduchu je dokonalým vybavením pro alergiky.

PURON PR10 - laserová navigace

NAWIGACJA LASEROWA

PR10 je také náš první laserový navigační robot. V současné době se jedná o technologicky nejpokročilejší typ mapování místností. Jeho výhodou oproti skenování pomocí fotoaparátu je to, že mapa místnosti je vytvořena pouze za 3-4 sekundy a to vše předtím, než zařízení začne fungovat. Vyčnívající kopule s laserem se otáčí o 360 ° a skenuje oblast až 8 metrů od robota. Toto navigační řešení funguje skvěle zejména ve větších domech s naskládaným nábytkem, protože robot je při jízdě po místnostech neustále skenuje a aktualizuje mapu bytu v aplikaci. Pokud jde o aplikaci…

PURON PR10 - český jazyk a pokročila navigace

ČESKÝ JAZYK A MODERNÍ APLIKACE

Jazyková bariéra s tímto robotem není problém. Toto zařízení bylo plně přizpůsobeno českým podmínkám a přeloženo, včetně mobilní aplikace WeBack a hlasových zpráv vyslovených robotem. Kromě toho aplikace umožňuje mnohem více než dříve možnosti přizpůsobení zařízení vašim vlastním potřebám. Díky laseru PR10 odesílá signál do aplikace v reálném čase a vytváří přesnou mapu, na kterou můžeme umístit virtuální stěny, označit zóny vyloučené z vysávání nebo definovat konkrétní prostor, který má robot vyčistit. Existuje také způsob intenzivnějšího znečištění - v aplikaci je k dispozici režim turbo, který nabízí výkon až 2 500 Pa (dokonce dvakrát vyšší než u produktů některých konkurentů). Mezi další užitečné funkce v aplikaci patří nastavení stupně zvlhčení látky při stírání, ruční ovládání robota, odeslání robota na konkrétní místo, kontrola historie čištění, odeslání robota do nabíjecí stanice, uložení až tří různých mapy. Pokud chcete, můžete robota také připojit k Google Home nebo Alexa a ovládat ho hlasem.

PURON PR10 - robotický vysavač zásobník na vodu

JĚŠTĚ PŘESNĚJŠÍ MAPOVÁNÍ

PURON PR10 navazuje na tradici kombinování vysávání s funkcí vytírání. Musíte pouze vyměnit nádrž na vodu. Po použití profesionální nepěnivé kapaliny Blue Star, kterou nanášíme na robota, podlahy nejen jiskří, ale také voní. Na rozdíl od robotů většiny konkurentů se robot chová při stírání jinak než při běžném vysávání. Po instalaci vytírací nádrže se robot PURON PR10 automaticky přepne do speciálního režimu vytírání. Při práci v něm provádí vratné pohyby ve tvaru rybí kosti. Podlaha se umyje podobným pohybem pomocí ručního mopu, podlaha se dvakrát otře z obou stran a špína se zachytí mopem. Nádrž na vodu pojme až 360 ml kapaliny . To stačí na důkladné vyčištění přibližně 200 m2 2 povrchu. Důležité je, že nádrž je rozdělena na dvě části - vodu a suché znečišťující látky. Robot také sbírá prach při stírání. Nezapomeňte však, že nejlepšího účinku dosáhnete nejprve vysátím 600 ml zásobníku na suché nečistoty a poté vytřením podlahy. Při stírání robot nepoužívá sání, proto je dobré podlahu nejprve vysát druhou nádobou. K čištění podlah však nemusíte kupovat dvě samostatná zařízení, o obě se postará PURON☺

PURON PR10 - český jazyk a moderní aplikace

ZMODYFIKOWANE SZCZOTKI BOCZNE

Nové boční kartáče zametají prach ještě lépe do středové trubroom díky novému speciálně upravenému úhlu sklonu k zemi. Mají také další krátké štětiny ve spodní části kartáče, aby se zabránilo zamotání kobercových štětin. Stejně jako u robotů ZACO, ani u robota PURON nepotkáme jeden, ale dva boční kartáče, takže nám neunikne žádný prostor, včetně úhlů. Každý ví, že nejvíce špíny a prachu se hromadí v rozích a u soklových lišt. Proto robot PURON PR10 začíná čistit z těchto míst. Řídí místnost, poprašuje podél stěn a lišt a poté čistí vnitřek místnosti.

PURON PR10 - český jazyk a moderní aplikace

TÍCHÁ PRACÉ

Robotický vysavač PURON PR10 pracuje opravdu tiše. Hladina zvuku, kterou produkuje, je přibližně 50 dB. Toto je úroveň intenzity zvuku doporučovaná WHO (Světová zdravotnická organizace) v každodenním prostředí během dne. Robot pracuje tak tiše, že nemusíte odvádět pozornost od každodenních povinností - nebo dokonce spát.


Nasloucháme vašim hlasům, pozorujeme a reagujeme a dodáváme zcela nový produkt, který splňuje vaše potřeby. ☺ Je PURON PR10 nejlepším robotickým vysavačem na trhu? Pokud vám záleží na maximální čistotě, určitě ano. Tím samozřejmě naše novinky nekončí. Naše oddělení výzkumu a vývoje již pracuje na nových produktech, které usnadňují provoz domácnosti a udržují ji v čistotě. Zjistěte více o robotu PURON PR10  našém obchodě. Podívejte se na nezávislé recenze PURON PR10 a lajknout fanpage na Facebooku, budete tak informováni o novinkách a promo akcích!

Komentáře

Zostaw komentarz

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday January February March April May June July August September October November December