Robotické vysavače s mopem 2 v 1

V 21. století už existuje několik domácích spotřebičů, které nás mohou překvapit. Můžeme riskovat tvrzení, že prakticky v každé oblasti života jsme jimi obklopeni - od přípravy jídla až po sekání trávníků. Robotické vysavače s mopem jsou velkou oporou při vašich každodenních povinnostech, díky nimž můžete ušetřit čas, který strávíte čištění podlah. Než se však rozhodnete, který mopovací robot si vyberete, stojí za to se dozvědět o provozu a nejdůležitějších funkcích tohoto zařízení.

Robot pro vytírání podlahy má dva provozní režimy: suché otírání podlahy - robot se neustále pohybuje vpřed, leští podlahu, zametá prach a nečistoty
mokré vytírání podlahy - v režimu mokrého čištění se robotické vysavače s mopem pohybují nejčastěji krátkými pohyby vpřed a vzad. Tímto způsobem napodobují pohyby našich rukou při mytí podlahy. Poté, co ho zapneme, můžeme místnost opustit. Zařízení automaticky vypočítá trasu, po které bude následovat. Speciální sada senzorů umožňuje vyhnout se překážkám. Robot nebude přejíždět koberce. Senzory pro detekci poruch terénu zabraňují pádu ze schodů.

Doba nabíjení baterie
V případě tohoto parametru samozřejmě platí, že čím delší, tím horší. Pamatujte, že robot ne vždy začne mýt s plně nabitou baterií. Po předchozím vytírání se částečně vybije. Doba nabíjení baterie závisí především na její kapacitě, ale také na kvalitě. Levné roboty vybavené bateriemi s nízkou kapacitou se mohou nabíjet velmi dlouho. Ujistěte se tedy, že doba nabíjení našeho robota je méně než tři hodiny.

Typ senzorů - na co to má vliv?
Pro plynulý pohyb je každý mopovací robot vybaven senzory, které mu umožňují orientaci v poli. Bez nich by jeho pohyb po místnosti byl nemožný. Kromě klasických senzorů, které zajišťují pohyb ve všech směrech, mají mopovací roboty také různé typy speciálních senzorů, které zvyšují jejich účinnost a bezpečnost práce. Robot pro vytírání podlahy by měl mít také snímače nárazu. Chrání robota i nábytek a další domácí spotřebiče před poškrábáním. Pokud je robot vybaven senzory nárazu, zvolí po dosažení překážky alternativní trasu.

Existuje 10 produktů.

Zobrazení 1-10 z 10 položek

Active filters