Příslušenství k vysavačům ILIFE a ZACO

Jestli jste se setkali se značkou Zaco, to používáte novou verzi ILife. Usnadní vám to výběr, protože je to jeden a ten sám produkt.

Příslušenství k vysavačům ILIFE a ZACO jsou nedílnou součástí úspěšného úklidu. Má zabudovanou kameru a s aplikací dostupnou na mobilu, lze vysavač ovládat z dálky. Nejlepší na nich je to, že Vám nejen vysaje, ale také vytře. Díky nástavci s hadříkem z mikrovlákna, který při vytírání vibruje, podlaha zůstane naprosto čistá.

Například robotický vysavač A9s se chlubí dvojím využitím. Kartáč se štětinkami umožňuje důkladné sbíraní nečistoty a vlasů z koberce. Silikonový kartáč efektivně čistí podlahy – parkety, panely nebo kachličky.

Jejich nádoba na suché nečistoty o objemu 600 ml je natolik prostorná, že není potřeba ho vyprazdňovat za každým úklidem. S pomocí HEPA filtru zachytí každý prach a značně pročistí ovzduší.

Zametání nečistot pomocí dvou bočních kartáčů odstraňují nečistoty z podlah pod otáčecí centrální kartáč. Perfektně si poradí s uklizením hran a rohů v každém pokoji.

Existuje 47 produktů.

Zobrazení 1-18 z 47 položek

Active filters