Příslušenství k vysavačům Dibea

Chcete svůj vysavač využít na maximum? Pak potřebujete to správné příslušenství! Hodit se vám mohou HEPA filtry či PRO filtry do vysavačů, nádoba na suché nečistoty, nádoba na vodu, hadříky, boční kartáče, centrální kartáč, ovladač, dobíjecí stanici, nabíječku a mnoho dalších užitečných pomůcek.

Příslušenství k vysavačům Dibea jsou nezbytnou pomůckou pro Váš čistý dům. Funkce vysávání užívá kontejner na suché nečistoty, funkce vytírání naopak užívá kontejnera na vodu. U nejnovějšího modelu lze vytírat při vysávání zároveň a k tomuto modelu byl vyroben kontejner z dvou částí, jeden na sbírání nečistot a druhý na čistící kapalinu.

Automatický vysavač Dibea má terénová kola o velkém průměru a systém zavěšení, které zvedá vysavač v případě, že se před ním objeví překážka. Tento systém umožní svobodné pohybování a najíždění/sjíždění překážek o výšce až 1,5 cm. Vysavač je také vybaven systémem čidel, které chrání robota před pádem ze schodu.

Abyste vybrali to nejlepší a hlavně kompatibilní příslušentsví, musíte vědět dvě základní věci - a to výrobce vysavače a pak typové označení vysavače. Někdy pomůže znát mimo výrobce alespoň jméno vysavače.

Existuje 12 produktů.

Zobrazení 1-12 z 12 položek

Active filters