Hubice

Vysavač je standardní výbavou každého domu. Snadno a rychle nám pomáhá udržet pořádek na každém místě. Díky němu uklízení zabírá mnohem méně času. Při koupi vysavače je důležité, se zamyslet nad investováním a rozhodnutím se pro správný kus. 
Hubice a turbokartáče k vysavačům jsou přizpůsobené tak, že nám pomáhají s přístrojem dosáhnout ještě efektivnějšího úklidu. Díky široké různorodosti kartáčů Numatic budete moci uklidit těžce dostupná místa, zapomenuté kouty a zbavíte se tak veškeré špíny. Naše přístroje jsou čistým důkazem toho, že uklízení se stane ještě rychlejší a snadnější, než kdy dříve. Široký výběr umožňuje najít koncovky k vysavačům všeho druhu. Například malé hubice můžete využít na čištění či čalounění pro potahy křesel a sedacích souprav. Máme také hubice k peroucím vysavačům - můžete dosáhnout čistého koberce během několika minut! 
Produkty Numatic jsou ověřené v mnoha situacích a doporučované mnoha klienty. Jejich výroba je tvořena kvalitním plastem. Další výhodou je vysoká odolnost vůči nárazům, takže je bez obav můžete používat nejen k běžným úklidům. Vždy uvádíme konkrétní montážní průměr, aby jste měli jistotu, že najdete vhodnou koncovku pro Váš vysavač. Záleží nám na spokojenosti našich klientů, proto dbáme o různorodost našich hubic. Námi vyráběné turbokartáče mají široké využití, aby klienti našli přesně to, co každý den potřebují. Zveme Vás k nahlédnutí do naší nabídky.

Existuje 15 produktů.

Zobrazení 1-15 z 15 položek

Active filters